Uzaylı Evrim Kumanda: Türler Değişen

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Banana4apps
Uzaylı Evrim Kumanda mobil oyununda farklı gezegenler keşfetmek için maceraya atılacaksınız.

Renkli bir mobil oyun deneyimi yaşamak için sizde Uzaylı Evrim Kumanda mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. Gelişmiş oyun grafikleri, renkli oyun görselleri ve bununla birlikte kalite düzeyi oldukça yüksek olan Uzaylı Evrim Kumanda mobil oyununda kendinizi oyuna odaklayın. Başarmak için kazancınızı iki katına çıkartabilirsiniz. Farklı gezegenler keşfetmek için sevimli uzay yaratıkları ile karşı karşıya kalacaksınız. 

Evrim konusu üzerine tasarlanan Uzaylı Evrim Kumanda mobil oyununu sizde Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çeşitli yaratıkların evrimleri ile ilgilenebilirsiniz. Uzaylı dünya evrim simülasyonunda birbirinden farklı yaratıklar ile karşı kaşıya geleceksiniz. Savaşmak yerine yeni türler geliştirin. Böylelikle yaratık çeşitliliğiniz çok daha fazla olacaktır. Oyunu seyrini değiştirecek ilerlemeler yapmak için sizde oyuna odaklanın. 

Yaratıkları almak için deneyin küçük balıklar, sürüngenler, garip işgalci yaratıklar, robotlar ve bir çok çeşit sizi bekliyor. Uzaylı savaşları unut, yeni türler oluşturmak için daha hızlı yiur evrim yapmak ve para kutusu mor para getiriyor. Hızlı bir evrim gerçekleştirmek için mıknatıs özelliğinden yararlanın. 

Uzaylı Evrim Kumanda: Türler Değişen indir